Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що вищі навчальні заклади при однакових рейтингах успішності студентів та інших показників їх діяльності ухвалюють різні рішення щодо виплати стипендій, мотивуючи такі рішення лімітом стипендіатів. Про це йдеться у роз'ясненнівідомства, що викликане зверненнями представників вишів щодо особливостей нарахування академічних стипендій.
Зокрема, у Міносвіти звертають увагу керівників ВНЗ, що відповідно до примірного порядкуформування рейтингу успішності студентів для призначення академічних стипендій, затвердженого наказом відомства, ліміт стипендіатів, яким призначатиметься академічна стипендія за особливі успіхи в навчанні на основі здобутого ними рейтингового бала може бути різним для факультетів, курсів та спеціальностей.
Разом з тим, у МОН зазначають, що стипендіальна комісія може приймати рішення щодо встановлення єдиного ліміту стипендіатів для студентів, курсантів, які навчаються на різних курсах та/або факультетах (інститутах) за певною спеціальністю (напрямом підготовки), якщо такі особи навчаються за однаковими навчальними планами.

Березень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Корисні посилання