Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Упродовж 2023 року в обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України зміни відбувалися як у підходах до роботи так і у кадровому складі. У Дубровицькій, Корецькій, Гощанській, Сарненській, Рівненській ОТОП та у первинних профспілкових організаціях РОІППО, КЗ «Чудельська спеціальна школа № 2 І-ІІ ст.» до роботи приступили новообрані голови.

Днями для профспілкових активістів у Києві відбувся Всеукраїнський студентський форум «Молодь – для України. Україна – для молоді».

25 жовтня відбулося чергове розширене засіданні президії ради обласної організації Профспілки.

Управлінням соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України підготовлено для використання у роботі узагальнені відповіді на питання щодо запровадження з 1 вересня 2023 року Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 9.09.2022 № 805.

Відповідно до ст.23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти.

Субвенція на НУШ повернулася, а з нею і масове підвищення кваліфікації вчителів. Цьогоріч учителі 5-6 класів, а також 7-х пілотних класів НУШ пройдуть підготовку держкоштом.

Для підвищення ефективності ведення соціального діалогу на всіх рівнях Рівненщини, Федерація профспілок області на Конференціях, які пройшли в усіх чотирьох районних області, уклала Меморандум про співпрацю з керівництвом районів та обрала представників Президії ФПО в кожному районі Рівненської області.

З початком повномасштабного вторгнення ворога в Україну, життя кожного з нас змінило свій плин. Чи варто говорити про те, яким страшним потрясінням стало усвідомлення тих подій.

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Березнівська початкова школа має не так багато можливостей, та головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках.

3 березня 2022 року у Рівненському Палаці дітей та молоді в рамках безстрокової благодійної акції «Крізь вогонь війни» почав працювати волонтерський хаб.

Гімн профспілок