Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

У час, коли війна, яку розв’язала росія проти України, не припиняється, розвиток спортивного руху актуальний як ніколи. Саме тому, після чотирьохрічної перерви, стартувала ХІ профспілкова Спартакіада серед працівників освіти Рівненщини.

Учителька української мови та літератури Радивилівського ліцею № 1 Тетяна Ксьондзик посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсу «Учитель року – 2024».

Для більшості присвоєння педагогічного звання «старший учитель»» чи учитель-методист здійснювалася за чинним, на момент атестації, Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930. (Надалі -Типове положення про атестацію педагогічних працівників).

24 квітня поточного року в онлайн форматі відбулося засідання ради обласної організації Профспілки, на якому було обговорено питання про організацію звітів і виборів в організаційних ланках обласної організації Профспілки.

Війна глибоко зранила українські серця, затьмарила мирні дні нашого життя, проте не зламала і ніколи не зламає український дух! Бо ми разом! Ми – єдина сім’я!

Нещодавно відбулися зустрічі з профактивами двох закладів освіти: закладу дошкільної освіти "Золота рибка" села Поляни та Полянського ліцею Малинської сільської ради.

детальніше

Редакцією журналу «Охорона праці» було ініційовано проведення присвяченого Дню охорони праці в Україні, що відзначається щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2024»

У Федерації профспілок області підбили підсумки І туру конкурсу - «Охорона праці очима дітей»

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок