ВІТАННЯ

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Сьогодні, 19 грудня, церква відзначає День святого Миколая. Це одне з найважливіших свят року. Святому Миколаю Чудотворцю здавна моляться віряни. Люди вірять, що Миколай допомагає в особливо важких ситуаціях, йому моляться про здоров’я, прощення гріхів, на удачу, про допомогу у фінансових питаннях, про благополуччя дитини.

Пропонуємо вам ознайомитися з 5 найсильнішими молитвами до Святого Миколая на різні випадки життя. Головне, вимовляти молитву потрібно наодинці і щиро.

Молитва Миколі Чудотворцю про здоров’я
Святий Миколай Чудотворець, Спаситель наших заблукалих душ. Звертаємося до тебе зі смиренним проханням у хворобі та немочі. Усунь від (ім’я) пристріту і тяжкої недуги. Відпусти (ім’я) всі гріхи, що стали причиною тяжких страждань. Прийми каяття хворого та його близьких. Нехай усі хвороби покинуть його тлінне тіло і прибуде незламне здоров’я та благодать. Нехай Господь через тебе почує наше смиренне прохання і не засудить його. Попроси, о Святителю Миколай, щоб усі негаразди відпустили і хвороби залишили назавжди. На все твоя воля. Амінь.

Молитва святому Миколаю про прощення гріхів
Миколо Угоднику! До тебе як до вчителя і пастиря я звертаюся з вірою та повагою, з любов’ю та схилянням. Вдячні слова тобі спрямовую, за життя благополучне благаю. Велике дякую тобі кажу, на милість сподіваюся та на прощення. За гріхи, за думки та за помисли. Як помилував ти всіх грішних, так помилуй мене. Від випробувань страшних огороди та від смерті марної. Амінь!

Молитва святому Миколаю про здоров’я та благополуччя дитини
О добрий наш пастир і наставник, Христа Миколо! Почуй слова мої, про рідну мою людинку, дитинку мою (ім’я)! Закликаю до допомоги Тебе, йому немічному, малодушністю затьмареному допоможи. Не залиши його в гріховному полоні, серед лукавих діянь! Моли за нас Творця нашого, Владико! Щоб життя раба Божого в чистоті і спокої помислів йшло, Щоб щастя і мир з ним в ногу ступали, Щоб всі проблеми та негоди стороною обійшли. А ті, що вже трапились, шкоди не завдали! На Твоє заступництво я надіюсь! Амінь!

Молитва Миколі Чудотворцю на удачу
О, всесвятий Миколай, угоднику неабиякий Господній, теплий наш заступник і скрізь у скорботах швидкий помічник. Допоможи мені, грішному й похмурому, у справжньому житті, благай Господа Бога дарувати мені прощення всіх моїх гріхів, які згрішились від юності моєї, у всьому житті моєму, ділом, словом, помислом і всіма моїми почуттями, і під кінець душі моєї допоможи мені, окаянному, благай Господа Бога, всієї тварі Творця, визволити мене від повітряних поневірянь і вічної муки, нехай завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа і твою милостиве представництво, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу у грошах
О, всеблагий отче Миколай, пастир і вчитель усіх вірою, що припливають до твого заступництва, і теплою молитвою тебе закликають, незабаром потчися, і визволи Христове стадо від вовків, що гублять його, або від навали латинян лукавих, що повстають на нас. Огороди і збережи нашу країну, і всяку країну в Православ’ї сущу, святими твоїми молитвами від мирського заколоту, меча, нашестя іноплемінників, від міжусобних і кровопролитних лайок. І як помилував ти трьох чоловіків у в’язниці сидячих, і визволив їх від царя гніву і посічення мечного, так помилуй і визволи народ православний від згубної єресі. Як нехай твоїм клопотанням і поміччю, Своїм же милосердям і благодаттю, Христе Бог, нехай гляне милосердним оком Своїм на люд в невігластві сущий. Нехай просвітить розум людей Своїх, нехай же не спокусяться і не підуть від віри батьківські, сумління, суєтними мудруваннями та невігластвами присипленими, нехай пробудить волю на зберігання святої віри Православ'я. Амінь.

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок